/Files/images/baneri_ta_zastavki/Зархування учнів.jpg

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування дітей до 1 класу Харківського ліцею №156 у 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня 2024 року відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367

/Files/images/baneri_ta_zastavki/Снимок экрана (1071).png

До 1-го класу першочергово зараховуються:

- діти, брати і сестри яких здобувають освіту в ХЛ № 156;

- діти, батьки яких є працівниками ліцею;

- діти, які проживають на території обслуговування ХЛ № 156.

Порядок зарахування дітей до 1-го класу

1. З 08 квітня по 31 травня 2024 року надати документи для зарахування (можливе подовження терміну подання документів у зв’язку із дією воєнного стану).

2. 01.06.2024 року (орієнтовно) видається наказ про зарахування до 1-го класу тих, хто має право на першочергове зарахування до ліцею.

3. 01.06.2024 (орієнтовно) оприлюднюється список претендентів на вільні місця.

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЗ «Харківський ліцей № 156 Харківської міської ради»

Витяг з додатку до наказу Управління освіти адміністрації Салтівського району ХМР від 02.08.2023 № 25 «Про внесення змін до наказу «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Салтівського району м. Харкова на 2023/2024 навчальний рік»

Територія обслуговування ХЛ № 156:

Вул. Валентинівська – 38, 38-а, 40

Вул. Владислава Зубенка – 29, 29-а

Пр. Тракторобудівників – 79, 124, 124-а, 124-б, 126, 126-а,126-б, 128, 128-а, 128-б

Інформацію про наявність вільних місць у 1-х класах станом на 01.06.2024 буде розміщено на офіційному сайті закладу 03.06.2024 року.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

Для вступу до 1 класу для дітей, які мешкають на території обслуговування; брати і сестри яких навчаються в ліцеї; для дітей працівників закладу

1. Заява одного з батьків (за зразком).

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Копія медичної довідки № 086-1/о та картки профілактичних щеплень (у разі офлайн/змішаного навчання).

4. Копія ідентифікаційного коду (для внесення до бази даних ДІСО).

Документи, що підтверджують проживання на території обслуговування ліцею (для дітей, які мешкають на території обслуговування).

Для дітей, які претендують на вільні місця:

1) Заява одного з батьків (за зразком).

2) Копія свідоцтва про народження дитини.

3) Копія медичної довідки № 086-1/о та 2 копії карток профілактичних щеплень (у разі офлайн/змішаного навчання).

4) Копія ідентифікаційного коду дитини (для внесення до бази даних ДІСО)

Документи, що підтверджують проживання на території обслуговування ліцею (оригінал та копія):

-паспорт громадянина України одного з батьків (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідка біжинця);

- довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи;

- витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- документ, що засвідчує право власності на відповідне житло;

- рішення суду на право вселення до житлового приміщення;

- документ, що засвідчує право користуватися житлом (за умови його нотаріального посвідчення);

- довідка про проходження служби у військовій частині (реєстрація).

Інструкція для батьків щодо електронної реєстрації до 1 класу

Нормативні документи