Сторінка корисних посилань для вчителів математики

/Files/images/b104.gif/Files/images/2.jpg

1. matklas.com.ua ( гіперпосилання на сайт) - учитель математики та уроки математики вдома

Даний проект призначений для надання методичної допомоги при вивченні шкільного курсу математики. За задумом авторів, інформацією приведеною на сайті зможе скористатися як учень, так і учитель математики.

На сайті приведені уроки математики, план-конспекти з математики, поурочне тематичне планування, математичні ігри, математичні казки, матеріали для підготовки та проведення таких заходів як тиждень математики, олімпіада з математики та математичний гурток.

Водночас, проект «учитель математики» ставить перед собою мету дати відчути фахівцям з математики свою виняткову причетність до «цариці» наук. Так, форум, який заплановано розмістити на сайті, буде сприяти проведенню істотної інформаційно-освітньої роботи в середовищі учитель математики - учень, поділитися думками щодо сучасних тенденцій навчання та виховання в цілому.

Якщо Ви учитель математики, вам пропонується відвідати сучасний кабінет математики, ознайомитися з його обладнанням, розглянути основні вимоги нормативно-правових актів Міністерства освіти та науки України і вдосконалити знання з інтерактивних методів навчання.

Для учнів та абітурієнтів представлено цікаву добірку завдань підготовки до олімпіади з математики всіх рівнів, завдання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), окремі уроки математики, поради та рекомендації до вирішення інших різноманітних завдань в основу якого покладено принцип «від простого до складного».

Для батьків є розділ присвячений сімейному вихованню та здоров'ю дитини; разом з вашим чадом пройдіть тести на професійну орієнтацію чи просто відпочиньте розгадуючи ребуси або читаючи анекдоти про школу.

Проект «учитель математики» завжди відкритий для тих людей, які хочуть тим чи іншим чином сприяти у допомозі з розвитку та вдосконалення сучасних методів навчання математиці. Адміністрація проекту буде рада прийняти Вас у авторський колектив, де отримавши статус автора Ви зможете викладати свої думки, досягнення та уроки математики.

2. Сайт вчителя математики Суховерхової Людмили Петрівни "Matemati4ka – KOBLEVO"