ПРО ЄДИНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК "E-TICKET”

Відповідно до Рішення 17 сесії 7 скликання Харківської міської ради від 20.12.2017 №892/17 «Про внесення змін до Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки» учням загальноосвітніх шкіл з 1 січня 2018 року надано право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові. Право пільгового проїзду для учнів шкіл застосовується упродовж навчального року - з 1 вересня по 30 червня.
Під час проїзду у наземному міському електротранспорті, як і раніше, вартість квитка у 2-х видах транспорту (трамвай та тролейбус) буде складати 20 грн за місяць, в одному – 15 грн.
Вперше міська влада надає школярам 50% пільгу на проїзд в метрополітені до 50 поїздок на місяць.
Право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові для учнів шкіл застосовується за постійним місячним пільговим квитком у вигляді єдиного електронного квитка “E-ticket” та наявності учнівського квитка.
Підставою для внесення даних учнів у список для отримання єдиного електронного квитка “Eticket” є письмова заява батьків дитини на ім'я директора школи, у якій зазначено, що батьки просять забезпечити їхню дитину пільговим електронним квитком для проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові, надають згоду на обробку персональних даних їхньої дитини в КП “ХАРКІВПАСС”, ознайомлені із правилами користування електронним квитком.
Для замовлення постійного місячного пільгового квитка у вигляді єдиного електронного квитка “Eticket” просимо надати заяву про надання пільгового електронного квитка або заяву про відмову від замовлення пільгового електронного квитка класним керівникам до 17 січня 2018 року. (зразок заяви у класного керівника)
Оформити учнівські квитки учні школи або їх батьки можуть у секретаря школи при наявності бланка учнівського квитка та фото дитини.