Наша преса на всі інтереси

12 квітня шкільна бібліотека провела журнальний вікенд для учнів 3 В класу «Наша преса на всі інтереси».

Мета:

ознайомити дітей з періодичними виданнями відповідно до їхнього віку, розвивати дитячий кругозір, формувати читацьку самостійність учнів, збагачувати словниковий запас, виховувати у дітей бережливе ставлення до газет і журналів.

Учасники бібліотечного гуртка в ролі дослідників ознайомили глядачів з історією виникнення газет та журналів. А гості – Знайко, Барвінок і борсучок Пізнайко презентували популярні дитячі журнали. Доповненням до їхньої розповіді стали відеоролики про дитячі журнали. А листоноша Пєчкін приніс бандероль з сюрпризом – журнали «Джміль», «Яблунька», «Моє хобі» - новинки для наших улюблених читачів.

Третьокласники також підготували цікаву інформацію про дитячу пресу і привітали Барвінка з ювілеєм

Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері.