Година скорботи "Над Чорнобилем лунає дзвін..."

До 32-річниці Чорнобильської катастрофи

Година скорботи

"Над Чорнобилем лунає дзвін"

Усе далі віддаляють нас роки від страшних квітневих подій 1986 року, але біль тих днів залишається в серці не тільки України, а й усього світу. Аварія на Чорнобильській АС вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Насамперед, знати правду про Чорнобиль важливо нашим дітям.

Для учнів 7 класів шкільна бібліотека спільно з ОБД провела інформаційну годину, присвячену пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Говорили про причини та масштаби трагедії, намагались відновити ті страшні події 26 квітня 1986 року та визначити наслідки для людства. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять пожежників, молодих хлопців, що першими прибули на АЕС.