До Дня матері Літературна композиція "Мамо. матінко, матусю! до землі тобі вклонюся"

До Дня матері
Літературна композиція
"Мамо. матінко, матусю!
до землі тобі вклонюся"

Усе в нашому житті від матері: добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, музика і поезія. З матері починається все найкраще на землі. Отож, сьогодні шкільна бібліотека для учнів 6 класів провела цікавий захід, присвячений Дню Матері. Учні ознайомилися з історією виникнення свята та традиціями святкування на Україні. До уваги учнів представлені твори, посвячені матері.

Діти із задоволенням відповідали на запитання ведучої: колір очей та зріст, улюблені квіти та страви свої мам.

Уривки з улюблених мультфільмів всім присутнім підняли настрій. З великим задоволенням заспівали пісню про маму.

Наше свято – уклін усім мамам світу.