Районна конференція учнівських пошукових загонів «Уклін Вам, визволителі Харкова!»

04.05.2018 р. учні школи взяли участь у районній конференції учнівських пошукових загонів «Уклін Вам, визволителі Харкова!» (до 75-ї річниці визволення Харкова).

На конференції були присутні почесні гості Головний спеціаліст Управління освіти адміністрації Московського районна Харківської міської ради Гринько Г.І.,голова громадської організації «Організація ветеранів України Московського району м. Харкова» Кононенко Ніна Миколаївна, голова комітету по роботі з молоддю Ради ветеранів московського району, член Ради ветеранів м. Харкова Градинар Світлана Іванівна, пошукові загони закладів освіти Московського району: ХСШ № 3, НВК № 8, ХЗОШ № 98, ХЗОШ № 138, ХЗОШ № 142,.

Учнівські пошукові загони відвідали вдома 7 ветеранів Другої Світової війни, які визволяли Харків, і презентували результати своєї роботи на конференції.

/Files/images/визволителі.ru.gif