Навчальна подорож групи учнів та вчителів школи до міста Ведемарк (Федеративна Республіка Німеччина).

З 31 травня по 5 червня 2018 року відбулася навчальна подорож групи учнів та вчителів школи до міста Ведемарк (Федеративна Республіка Німеччина). Це була третя зустріч третього проекту тристороннього шкільного обміну в межах роботи шкільного Євроклубу “Step by Step”.
В основі проекту був міжкультурний обмін досвідом та думками щодо минулого, теперішнього та майбутнього. Головною метою проекту є інтеграція молодого покоління, свідоме «зведення мостів» із спрямуванням на соціальні проблеми. Партнери проекту та організації, що їх підтримують, забезпечили багатосторонній підхід щодо вивчення даних питань.
В проекті взяли участь учні 10-х класів та вчителі англійської мови з кожної країни. Нашу школу представляли заступник директора Остапчук А.Н. та вчитель англійської мови, координатор Євроклубу Панова О.Є.
Програма зустрічі була надзвичайно насиченою. Під час перебування учасники відвідали Центр роботи із наркозалежними людьми “Neues Land e.v.” у м. Ганновер, Klimahaus у Бремерхейвені, завод “Sennheiser” у Ведемарку та Будинок поколінь у Ведемарку. Вони будували мости порозуміння у парку “Pirate Rock”, готували національні страви та намагалися вирішити різні соціальні проблеми.
Місцеві журналісти також зацікавились нашою роботою та висвітлили проект у газеті м. Ведемарк.
Цей проект закінчено, але всі учасники обміну підтримують зв’язок, спілкуються онлайн та чекають на нову зустріч поза межами школи із незабутніми спогадами про Німеччину.

/Files/images/Германия2018.ru.gif