Конкурс "Козачата"

В школі до Дня захисника України серед учнів 6 класів було проведено свято -конкурс "Козачата".

Головна мета свята-конкурсу– поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості та поглиблене вивчення краєзнавства як ефективного засобу стимулювання в учнів інтересу до історії рідного міста, історії України в цілому, реалізації та творчого самовираження школярів через нетрадиційні форми роботи початкової школи і тісної співпраці з центром туризму. Це свято – конкурс виховує в учнів глибоке почуття патріотизму та національної гідності, якості захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та народних знань; сприяє розвитку дитячого громадського руху, надає дітям можливість висловлювати думки та розкривати свій творчий потенціал. допомагає налагодженню, розвитку та зміцненню дружніх відносин між дітьми; сприяє розвитку мислення.

/Files/images/козацтво 19.gif