Міжнародний проект за підтримки Німецько- польської організації з розвитку молоді.

У жовтні 2019 року група учнів ХСШ 156 брала участь у міжнародному проекті за підтримки Німецько- польської організації з розвитку молоді. Зустріч відбулася в Німеччині, а саме в місті Падеборн з 14.10 по 21.10.В рамках проекту учні з України ( м. Харків), Польщі (м. Дембіца),та Німеччини (м. Падерборн) мали можливість обговорити проблеми дискримінації серед підлітків, расизму та антисемітизму, виступаючи за демократію, толерантність та руйнування стереотипів по відношенню до інших людей. Учасники зустрічі разом з волонтерами від Німецько - польської організації з розвитку молоді проводили інтерактивні заняття, створюючи проблемні ситуації , та знаходили вирішення тих чи інших проблем. В рамках проекту учні відвідали синагогу та вшанували пам'ять жертв терористичного акту в місті Халлє. Протягом тижня учні мали зустріч з мером міста Падеборн, відвідали Wewelsburg, де в роки Великої вітчизняної війни була розташована школа нацистського режиму. Зустріч пройшла цікаво та з користю для молоді.

/Files/images/молодь 19.gif