Година мовознавства"Самостійна, незалежна, і багата, і безмежна мова українська"

До Дня української писемності та мови (9 листопада) бібліотекарі спільно з ОБД підготували годину мовознавства "Самостійна, незалежна, і багата, і безмежна мова українська". Учні 6 Б класу дізналися про витоки української писемності та мови, про красу та велич рідної мови. Також познайомили читачів з новинками від сучасних українських письменників для дітей та вшанували пам'ять нашого першого історика і літератора – Нестора-літописця.

Учні швидко та правильно відповідали на запитання вікторини, складали слова в алфавітному порядку, добирали антоніми та синоніми, відгадували загадки та прислів'я.

Кожен українець повинен любити, поважати та вдосконалювати нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.