Проект «Our Roots» І-й етап V-го проекту тристороннього шкільного обміну (подорож до м. Кшижова, Республіка Польща)

З03 листопада по 11 листопада 2019 року в межах польсько-німецько-українського шкільного обміну відбулася подорож групи учнів та вчителів нашої школи до м. Кшижова, Нижня Сілезія (Республіка Польща). Учні 10-А та 10-Б класів у супроводі вчителів англійської мови Панової О.Є. та Шепелєвої Г.В. разом з групами учасників проекту з Польщі та Німеччини знайомилися, представляли свої країни та навчальні заклади на вечорі культур, обговорювали глобальні проблеми людства на прикладах уявних країн, створених в інтеграційних групах, виготовляли сувенірні вироби, грали в ігри, що сприяли співпраці та подоланню стереотипів. Крім цього, учасники проекту мали змогу поспілкуватися, зайнятися спортом, поспівати та потанцювати і, навіть, відсвяткувати День народження.

Особливо вразили учнів відвідини міста Вроцлав та Музею історіі (Centrum Historii Zajezdnia) зокрема. Діти не тільки дізнались про історію Польщі1945-2016років, але й спробували себе у якості гідів-екскурсоводів. Організатори запросили учасників до осередку культури та релігії м. Вроцлав Synagoga Pod Bialym Bocianem (синагога «Біла Лелека») та православного храму. Оскільки Вроцлав має мультирелігійну громаду, відвідування цих місць має особливе значення для усвідомлення необхідності порозуміння та примирення.

Робота в проекті продовжується і учасники з нетерпінням чекають на зустріч зі своїми новими друзями та радо поділяться своїми враженнями від участі у програмі.

/Files/images/ОЛЕСЯ 19.ru.gif