Літературна година «По дорогам сказок дедушки Корнея».

Корнія Чуковського знають як автора неперевершених дитячих віршів про Муху-Цокотуху, Бармалея і Крокодила. Більшість дітей та батьків любить його саме завдяки цим образам. Близько ста років тішать і вчать казки Корнія Чуковського малечу всього світу.
6 грудня з учнями 4-В класу (кл.керівник Хухрянська В.В.) у бібліотеці було проведено літературну годину «По дорогам сказок дедушки Корнея». На захід були запрошені вихованці Харківського інтернату №3
У бібліотеці була підготовлена книжкова виставка «Фестиваль чудо - творів Корнія Чуковського». Юні читачі дізналися про життєвий і творчий шлях письменника, познайомились із його творами.
Діти взяли участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, читали вірші. Учасники гуртка «Юні бібліотекарі» підготували сценки за казками дідуся Корнія.

/Files/images/сказка2.gif