/Files/images/baneri_ta_zastavki/Структура управління ХЛ № 156.jpg

Адміністрація навчального закладу

Служби супроводу навчального закладу:

Бібліотека

Головним завданням шкільної бібліотеки є надання допомоги учням та вчителям у навчавльно-виховному процесі; забезпечення учасникам навчального процесу доступу до інформації, знань, культурних цінностей шляхом використання бібліотечно-інформаційних ресурсів навчального закладу.
Завідуюча бібліотекою - Толмачова Світлана Іванівна, заступник - Бухінська Лідія Тимофіївна.
перейти на сторінку Бібліотека

Психологічний супровід

Психологічний супровід здійснює практичний психолог - Вомішеску Катерина Іванівна та соціальний педагог школи - Бандура Ірина Олександрівна.
перейти на сторінку Кабінет психологічної служби

Медичний супровід

Медичний супровід учнів здійснює медична сестра - Стребкова Світлана Олександрівна та шкільний лікар - Сопільник Ніна Федорівна

Організація харчування