Управління навчальним закладомносить державно-суспільний, демократичний характер і здійснюється через колегіальні органи:

/Files/images/структура.jpg

Адміністрація навчального закладу

Служби супроводу навчального закладу:

Бібліотека

Головним завданням шкільної бібліотеки є надання допомоги учням та вчителям у навчавльно-виховному процесі; забезпечення учасникам навчального процесу доступу до інформації, знань, культурних цінностей шляхом використання бібліотечно-інформаційних ресурсів навчального закладу.
Завідуюча бібліотекою Савельєва Зінаїда Йосіпівна, заступник Толмачова Світлана Іванівна.
перейти на сторінку Бібліотека

Психологічний супровід

Психологічний супровід здійснює соціальний педагог школи
Бандура Ірина Олександрівна