Районне свято до Міжнародного дня захисту дітей

Діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом були присутні на районному святі присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, яке було проведено на базі ХМПДЮТ ( проспект Тракторобудівників, 55). Свято проведено у вигляді святкової концертно-розважальної програми у великій залі Палацу.

На святі були присутні 21 дитина пільгових категорій (діти з багатодітних родин; діти, реєстрація яких проведена згідно зі ст.135 Сімейного Кодексу України; діти-переселенців; діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС; діти-напівсироти; обдаровані діти), учні 1- 6 класів.

/Files/images/день захисту дітей.gif

Свято до Дня Святого Миколая

Діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом Бандурою Іриною Олександрівною були присутні на районному святі до Дня Святого Миколая, яке було проведено на базі ХМПДЮТ. діти дивилися новорічну виставу біля ялики.
На святі були присутні 9-ть дітей пільгових категорій(реєстрація яких проведена згідно зі ст. 135 Сімейного Кодексу України) з числа учнів 1 - 2 класів.

/Files/images/Миколай.gif