Районне свято до Міжнародного дня захисту дітей - 2016 р.

01 червня 2016 року діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом були присутні на районному святі присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, яке було проведено на базі ХМПДЮТ ( проспект Тракторобудівників, 55). Свято проведено у вигляді святкової концертно-розважальної програми у великій залі Палацу.

Свято проведено за підтримки народних депутатів України Д.В.Святаша та В.Ю. Мисика, від яких кожна дитина отримала солодкі подарунки (круасани, морозиво).

На святі були присутні 21 дитина пільгових категорій (діти з багатодітних родин; діти, реєстрація яких проведена згідно зі ст.135 Сімейного Кодексу України; діти-переселенців; діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС; діти-напівсироти; обдаровані діти), учні 1- 6 класів.

/Files/images/день захисту дітей.gif

Районне свято до Міжнародного дня захисту дітей.

2 червня 2014 р. діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом Бандурой І.О., були присутні на районному святі до міжнародного дня захисту дітей, яке було проведено на базі ХМПДЮТ, за підтримки народних депутатів України.На святі були присутні 19 дітей пільгових категорій. Свято проведено у вигляді концертно - розважальної програми у великій залі ХМПДЮТ, після закінчення діти отримали подарунки та морозиво.

Свято до Дня Святого Миколая

9 грудня 2012 року діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом Бандурою Іриною Олександрівною були присутні на районному святі до Дня Святого Миколая, яке було проведено на базі ХМПДЮТ. діти дивилися новорічну виставу біля ялики.
Свято проведено під патронатом голови адміністрації Московського району Харківської міської ради Товкун О.М. та народних депутатів України Д.В.Святаша, І.Г. Бережної, В.Ю.Мисика від яких кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок.
На святі були присутні 9-ть дітей пільгових категорій(реєстрація яких проведена згідно зі ст. 135 Сімейного Кодексу України) з числа учнів 1 - 2 класів.

/Files/images/Миколай.gif

26 грудня 2011 року діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом, заступником директора з виховної роботи були присутні на міській новорічній ялинці для дітей пільгового контингенту в Палаці Спорту.

Діти переглянули святкову новорічну виставу.

Свято проведено під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса, кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок.

На святі були присутні 28 дітей з малозабезпеченої родини; діти-напівсироти; діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, діти з багатодітних родин, діти-інваліди, дитина, позбавлена батьківського піклування( учні 2-9 класів.

20 грудня 2011 року діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом були присутні на районному новорічному святі, яке було проведено на базі ХМПДЮТ (пр. Тракторобудівників, 55). Діти переглянули новорічний спектакль.

Свято проведено під патронатом адміністрації Московського району Харківської міської ради, кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок.

На святі були присутні 7 дітей з малозабезпеченої родин, діти-напівсироти, діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, діти, реєстрація яких проведена згідно зі ст.135 Сімейного Кодексу України, учні 3-6 класів.

19 грудня 2011 року діти пільгових категорій разом із соціальним педагогом були присутні на районному святі до Дня Святого Миколая, яке було проведено на базі ХМПДЮТ (пр. Тракторобудівників, 55). Діти дивилися новорічну виставу біля ялинки.

Свято проведено під патронатом народного депутата України Д.В.Святаша, від якого кожна дитина отримала солодкий новорічний подарунок.

На святі були присутні 10 дітей з багатодітних родин, діти-інваліди та діти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, учні 1-3 класів.