2017/2018 навчальний рік

Добро починається з тебе

13 червня у бібліотеці з вихованцями табору відбулася задушевна розмова про найцінніше, вічний людський скарб – милосердя. Крім милосердя, є у світі й інші людські почуття – любов, прощення. Їх не придбаєш у магазині, їх ні в кого не позичиш, їх просто можна виховати і виростити в собі. Кожному під силу навчитися бути добрим, людяним, милосердним.
Захід допоможе учням осягнути,що значить бути добрим,що лежить в основі доброти, доброго вчинку, славлячи добро в людині,її справах і ставленні до інших,розвине в учнів бажання робити добро,формувати в підростаючого покоління моральні чесноти,шляхетність,почуття милосердя.

/Files/images/bbloteka/100_6621.JPG

Казковий світ Андерсена

Дитинство… Казки… Найулюбленіші серед них, безперечно, андерсінівські. Вони такі чарівні і разом з тим – життєво упізнавані. У них звичайні речі – чашки, іграшки, штопальна голка, чорнильниця – можуть думати, розмовляти здійснювати різні вчинки і навіть закохуватися. Легкість і витонченість, з якими Андерсен оживив весь цей, здавалося б, буденно-нудний світ речей, просто дивує і зачаровує.
7 червня у шкільній бібліотеці проведено літературний калейдоскоп "Казковий світ Андерсена".

/Files/images/biblioteka_2015/100_6601.JPG

Дружба єднає всіх

Погодьтеся, друзів багато не буває. Ми цінуємо дружбу понад усе. Але чи легко самому стати для інших справжнім другом?
31 травня глядачами та учасниками арт-терапії «Дружба єднає всіх!» стали вихованці дитячого оздоровчого табору "Райдуга".

Метою заходу є: розширити і поглибити поняття дружби і товаришування;прищепити учням повагу до цінностей дружби;закріпити уявлення дітей про товариські взаємини, дружбу, взаємодопомогу і спонукати їх до товаришування; сприяти виникненню дружнього колективу в класі, школі.

/Files/images/Дружба єднає 2018.ru.gif

Абетка безпеки дітей

30 травня в шкільній бібліотеці проведено Абетку безпеки для дітей. Учасниками заходу стали вихованці дитячого оздоровчого закладу "Райдуга". Цей захід допоможе дітям навчитися дотримуватися правил безпеки та належній поведінці вдома, на вулиці, у школі, в громадських місцях, у лісі або на річці.

/Files/images/Абетка 2018 .ru.gif

Мамо, матінко, матусю! до землі тобі вклонюся!

Усе в нашому житті від матері: добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, музика і поезія. З матері починається все найкраще на землі. Отож, сьогодні шкільна бібліотека для учнів 6 класів провела цікавий захід, присвячений Дню Матері. Учні ознайомилися з історією виникнення свята та традиціями святкування на Україні. До уваги учнів представлені твори, посвячені матері.
Діти із задоволенням відповідали на запитання ведучої: колір очей та зріст, улюблені квіти та страви свої мам.
Уривки з улюблених мультфільмів всім присутнім підняли настрій. З великим задоволенням заспівали пісню про маму.
Наше свято – уклін усім мамам світу.

/Files/images/день матери 2018.ru.gif

Над Чорнобилем лунає дзвін

Усе далі віддаляють нас роки від страшних квітневих подій 1986 року, але біль тих днів залишається в серці не тільки України, а й усього світу. Аварія на Чорнобильській АС вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Насамперед, знати правду про Чорнобиль важливо нашим дітям.
25 квітня для учнів 7 класів шкільна бібліотека спільно з ОБД провела інформаційну годину скорботи , присвячену пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Говорили про причини та масштаби трагедії, намагались відновити ті страшні події 26 квітня 1986 року та визначити наслідки для людства. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять пожежників, молодих хлопців, що першими прибули на АЕС.

/Files/images/Чернобыль 2018.ru.gif

Наша преса на всі інтереси

12 квітня шкільна бібліотека провела журнальний вікенд для учнів 3 В класу «Наша преса на всі інтереси».
Мета:
ознайомити дітей з періодичними виданнями відповідно до їхнього віку, розвивати дитячий кругозір, формувати читацьку самостійність учнів, збагачувати словниковий запас, виховувати у дітей бережливе ставлення до газет і журналів.
Обладнання: виставка дитячих журналів і газет «Наша преса на всі інтереси» («Барвінок», «Пізнайко», «Джміль», «Колосок», «Колосочок», «Казковий вечір», «Професор Крейд»), мультимедійна презентація
Учасники бібліотечного гуртка в ролі дослідників ознайомили глядачів з історією виникнення газет та журналів. А гості – Знайко, Барвінок і борсучок Пізнайко презентували популярні дитячі журнали. Доповненням до їхньої розповіді стали відеоролики про дитячі журнали. А листоноша Пєчкін приніс бандероль з сюрпризом – журнали «Джміль», «Яблунька», «Моє хобі» - новинки для наших улюблених читачів.
Третьокласники також підготували цікаву інформацію про дитячу пресу і привітали Барвінка з ювілеєм
Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері.

/Files/images/преса.ru.gif

Свята та традиції

23 березня 2018 року в приміщенні шкільної бібліотеки та за сприяння шкільного Євроклубу відбулася відеоконференція зі школою JM International School (New Delhi, India), в якій взяли участь учні 10-А та 11-А класів. Тема конференції – «Свята та традиції». Спілкування відбувалося в межах міжнародної освітньої програми “Generation Global”, в якій наша школа працює з 2013 року. Учні розповіли про офіційні та неофіційні свята своїх країн, улюблені традиції та ставлення до них. Учасники конференції не тільки презентували українські свята англійською мовою, а й дізналися багато цікавого про Індію та повсякденне життя ровесників з далекої країни.

/Files/images/Відеоконференція 2018 .ru.gif

До рідної мови доторкнімося серцем

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
В ознаменування цієї дати в шкільній бібліотеці для учнів 6-х класів проведено літературне свято "До рідної мови доторкнімося серцем!"
Мета заходу: донести учням інформацію про заснування Міжнародного дня рідної мови,формувати знання учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплювати і розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати .

/Files/images/Рідна мова.ru.gif

Муфтик та його друзі

15 лютого 2018 року всесвітньо відомому дитячому естонському письменнику-казкарю Ено Рауду виповнилося 90 років від дня народження. Ено Рауд говорить своїм читачам про дуже важливі речі - самотність, дружбу, вірність та сміливість. Говорить про це просто і зрозуміло.
В цей день на честь знаменної дати в шкільній бібліотеці проведено літературний вояж "Муфтик та його друзі". Учасниками цього дійства стали учні 5-х класів.

/Files/images/Рауд .ru.gif

Казки матусі Гусині

Шарль Перро першим відчинив двері в літературу чарівній казці, став основоположником цього жанру. Червону Шапочку, Кота в чоботях, Хлопчика-Мізинчика, Віслюкову Шкіру, Сплячу Красуню та Синю Бороду знають всі дорослі давним-давно. Але Шарль Перро зміг так їх переповісти, що його перекази сподобалися всім. Всесвітня енциклопедія казок стверджує: «Це був найдобріший казкар в історії літератури. Він перший створив справжні дитячі казки – добрі та щасливі».
25.01.2018 року в шкільній бібліотеці у співдружності з обласною бібліотекою до 390-річниці від дня народження французького казкаря, поета Шарля Перро для дітей 2-В та 3-В класу проведено казковий вернісаж «Казки матусі Гусині».

/Files/images/мати гусиня .ru.gif

Новорічна плутанина

27.12.2017 року в гості до учнів 1, 2, 3-х класів завітали казкові герої Зимонька-Зима та Сніговичок. Діти подивилися справжню новорічну казку з іграми, розвагами, творчими завданнями. На всі події вони реагували дуже жваво, були надзвичайно збуджені виступом казкових героїв, активно відповідали на поставлені запитання.

/Files/images/Новий рік 2018.gif

Країна Казкова - країна Книжкова!

07.12.2017 року в бібліотеці був проведений дитячий ранок посвячення першокласників у читачі «Країна казкова - країна книжкова!». У цей день учні 1-А та 1-Б класів стали читачами бібліотеки. Діти спілкувалися з казковими героями, розповідали вірші, загадували й розгадували загадки, розповідали прислів'я про книги, дізналися багато цікавого про книжковий світ.

/Files/images/Читачі.gif

Тільки пам'ять не сивіє

Напередодні, 23.11.2017 року в шкільній бібліотеці з учнями 7-х класів проведено годину пам’яті "Тільки пам'ять не сивіє" та вшанування жертв голодомору 1932-1933 років.
Учні почули цікаву розповідь про страшні події тих років, переглянули відео-спогади очевидців, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювалися. Оповідач закликав всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та пом’янути жертви голодомору хвилиною мовчання.

/Files/images/голодомор 2017.ru.gif

Україна - країна гідності і свободи

21 листопада Україна відзначає день Гідності та Свободи, що об'єднав дві знакові події в новітній історії країни - Помаранчеву революцію 2004 року та революцію Гідності 2013 року. Це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам'ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.
21 листопада в шкільній бібліотеці Обласна юнацька бібліотека провела годину пам'яті "Україна - країна гідності та свободи!"

/Files/images/гідність 2017.ru.gif

Чарівниця із Швеції

110 років тому народилась письменниця-чарівниця Астрід Ліндгрен. Саме вона є автором незабутніх казкових персонажів, серед яких Малюк і Карлсон, Міо, Пеппі, Еміль та інші. Письменниця вважала себе дуже щасливою людиною, тому що її твори були видані 70-ма мовами світу. Астрід Ліндгрен була нагороджена престижними преміями: отримала премію імені Льюіса Керролла, нагороди ЮНЕСКО і різних держав, «Срібного Ведмедя» за фільм «Ронні, дочка розбійника», двічі була удостоєна Міжнародної премії імені Г. К. Андерсена, яку називають «малою нобелівською».Знають і люблять твори шведської письменниці і українські читачі.
14 листопада в шкільній бібліотеці у співпраці з обласною бібліотекою для дітей проведено літературний калейдоскоп "Чарівниця із Швеції" для учнів 3-х класів.

/Files/images/швед. сказкаs.ru.gif

Скайп-конференція з членами індійської родини загиблого воїна.

10.11.2017 членами євроклубу проведено скайп-конференція з членами індійської родини загиблого воїна, за участью родини Литвиненко загиблого воїна в АТО, батька учениці 4-А класу

/Files/images/телеміст.ru.gif

Репродуктивне здоров'я молоді

19 жовтня в шкільній бібліотеці був проведений круглий стіл за темою "Репродуктивне здоров'я молоді". Організувала та провела захід учитель предмету Основи здоров'я Лісова Н.Б.
В процесі активного обміну думками учні отримали актуальну інформацію з приводу запобігання ризикам і негативному впливу на репродуктивне здоров'я соціальних та особистністних чинників. В процесі обміну думками учні зробили висновки необхідності дотримання культури статевих стосунків на основі дружби, поваги, вірності.

/Files/images/Репрудактивне зд. Gifius.ru.gif

Здоров'я - це скарб

18 жовтня у шкільнй бібліотеці проведено усний журнал "Здоров'я - це скарб!".
Учасниками заходу стали наші маленькі читачі - учні 2-В класу.
Мета заходу: вчити здоровому способу життя, свідомому ставленню до свого здоров'я; розвивати бажання вести активний спосіб життя, берегти, зміцнювати здоров'я; виховувати хороші звички, бажання перетворити набуті знання у внутрішню потребу.

/Files/images/Усний журнал с Gifius.ru.gif

Незвичайні іменинники

17 жовтня глядачами та учасниками бібліоміксу «Незвичайні іменинники» стали учні 5 В класу.
Метою заходу було ознайомлення учнів з історією, традиціями незвичайних жовтневих іменинників – посмішки, яйця та яблука. Ці всесвітні «винуватці» свят, безперечно, мають позитивний вплив на здоров’я дітей.
Учні 10 А класу – «Рада вчених» - підготували цікаву пізнавальну інформацію про ці всесвітні свята. Виявляється, що існують спеціальні науки, які займаються вивченням посмішок (ГЕЛАТОЛОГІЯ), яєць (ООЛОГІЯ) та яблук (ПОМОЛОГІЯ), що, однозначно, здивувало всіх присутніх.
Учні проявили свої знання з літератури – пояснювали значення прислів’їв. Настрій поліпшили тематичні пісні з мультфільмів.
Бадьорості додала весела руханка.

/Files/images/Нез іменинники с Gifius.ru.gif

Відверто про небезпечні пристрасті

13 жовтня у шкільній бібліотеці проведено інформ-досьє "Відверто про небезпечні пристрасті".
Мета заходу: формування в учнів правильного уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих; пропаганда здорового способу життя; профілактика паління, пияцтва, наркоманії.
Учасниками заходу стали учні 5-х та 6-х класів.

/Files/images/небезпечність.gif

Абетка харчування

Сьогодні, 12 жовтня , до читального залу нашої бібліотеки завітали учні 3-Б класу. Для них ми підготували годину корисних порад щодо збереження та зміцнення здоров’я завдяки правильному харчуванню.
Метою проведення цього заходу було розширення поняття про поживні речовини, що містяться в овочах і фруктах, довести, що раціональне харчування можливе лише за умови поєднання харчових продуктів рослинного та тваринного походження.
Учні із задоволенням розгадували ребус, відгадували загадки. Гра «Корисні та шкідливі» переконала дітей у правильному виборі продуктів, корисних для їхнього здоров’я. А учасники бібліотечного гуртка в яскравих костюмах виступили в ролі «Вітамінів»: підготували для глядачів цікаву інформацію про найважливіші вітаміни для людини.
Сподобалася дітям весела фізкултьхвилинка з музичним супроводом.
А мультфільм на «десерт» остаточно підняв настрій всім присутнім.

/Files/images/Абетка харчування Gifius.ru.gif

Харчування та здоров'я

10 жовтня у шкільній бібліотеці учителем предмету Основи здоров'я Бандуро. І.О. проведено учнями 7-го класу годину корисних порад "Харчування та здоров'я".
Мета заходу: сформувати у дітей уявлення про правильне харчування, як складової частини здорового способу життя, привернути увагу дітей до проблем харчування, розширити знання дітей про правильне харчування, формування навичок правильного харчування.П

/Files/images/Бандура 2017.gif

Шкідливі звички: міраж і дійсність

Здоровий спосіб життя - це мрія майже кожного. У наш час ця тема стала актуальною ще й тому, що, на жаль, показники хворих зашкалюють. Не кожна дитина може похвалитися відмінним здоров'ям, не кажучи вже про дорослих.05.10 2017 року в шкільній бібліотеці вдбувся актуальний діалог за темою "Шкідливі звички: міраж і дійсність". Учасниками актуального діалогу стали бібліотекарі обласної та шкільної бібліотек й учні 5-х класів. Ми разом спробували розібратися, у чому ж причина наших хвороб: чи то є спадковістю, чи все ж таки ми самі своїм способом життя, шкідливими звичками повільно вбиваємо свій організм? Найголовніше питання, що дійсно шкодить нам, а що ні? Діти стали активними учасниками актуального діалогу.

/Files/images/жовтень 2018.gif

Король сміху

11.09.2017 року американському письменнику O'Генрі виповнюється 155 років від дня народження. На честь цієї річниці в шкільній бібліотеці для учнів 6-х класів проведено літературний вернісаж "Король сміху".
Учні отримали короткі відомості про життя та творчість американського письменника . Захід сприяв розвитку вміння аналізувати та переказувати художній текст; аргументовано висловлювати особисте ставлення до проблем, що порушуються в творах; формувати у них любов до життя, уміння виживати в світі попри всі негаразди; виховував прагнення робити добро людям.

/Files/images/Король сміху.ru.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1858

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.