Незвичний світ ляльок

А чи знаєте ви, що 21 березня – Міжнародний день лялькаря? Так, з 2003 року світ відзначає це свято. Цього дня грають лялькові спектаклі, проводять дискусії, влаштовують зустрічі, об’єднуються всі професіонали й аматори одного з найдавніших видів мистецтва!
Напередодні цього свята, 20 березня учні 2-х класів здійснили захопливу подорож у світ ляльок. Познайомилися з історією виникнення ляльок, дізналися із яких матеріалів вони можуть виготовлятися, почули про найгарніших та найдорожчих ляльок світу, стали учасниками лялькового конкурсу та вікторини.

/Files/images/лялькар.gif

"Залучення учнів до роботи в міжнародних програмах
та проектах" - майстер-клас

22 лютого 2019 року в приміщенні шкільної бібліотеки відбувся майстер-клас вчителя англійської мови вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Панової Олесі Євгенівни за темою «Залучення учнів до роботи в міжнародних програмах та проектах». На майстер-класі були присутні вчителі англійської мови Московського району.
Панова О.Є. поділилася досвідом роботи у міжнародній програмі “Generation Global” та у польсько-німецько-українському проекті шкільного обміну. Вчителі мали змогу поспілкуватися з менеджером програми “Generation Global” Лоренцо Раффіо за допомогою Skype-зв’язку та повчилися використовувати сучасні он-лайн програми для роботи в проектах.

/Files/images/bbloteka/0.jpg

Країна Казкова - країна Книжкова!

07.02.2019 року в бібліотеці був проведений дитячий ранок посвячення першокласників у читачі «Країна казкова - країна книжкова!». У цей день учні 1-х класів стали читачами бібліотеки. Діти спілкувалися з казковими героями та дізналися багато цікавого про книжковий світ.

/Files/images/Першоклас.2019.gif

Сила нації у її єдності

21 січня у шкільній бібліотеці проведено історичний діалог з учнями 7 класу присвячений Дню Соборності України "Сила нації у її єдності".
Мета : виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

/Files/images/соборність 2019 - 1.gif

Незвичайна дівчина та її гра в радість

Звичайно, ви знаєте Полліанну – дуже щиру, добру і веселу дівчинку, що вміє радіти життю. Пропонуємо познайомитися ближче з творчістю чудової американської письменниці Елеонор Портер та презентуємо продовження бестселера – книжку - новинку «Юність Полліанни». 18.12.2018 року в шкільній бібліотеці учні 6-х класів подорожували літературною стежкою знаменитої письменниці, якій 19.12.2018 року виповнюється 150 років від дня народження.

/Files/images/Полліана.ru.gif

Плекатимеш мову - цвістимуть слова

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.
09.11.2018 року в шкільній бібліотеці проведено літературний ранок "Плекатимеш мову - цвістимуть слова". Учасниками заходу стали учні 5-х класів.
Мета заходу - формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

/Files/images/Мова захід.ru.gif

Історія одного життя

28.09.2018 року в шкільній бібліотеці до 100-річчя від дня народження видатного українського педагога та письменника В.О.Сухомлинського з учнями 2 класу проведено літературний ранок "Історія одного життя".
Мета заходу - познайомити учнів з життєвим і творчим шляхом українського педагога, письменника, В.О.Сухомлинського. Вчити дітей бачити красу, що оточує нас, передавати словами побачене.
Виховувати в учнів патріотичні почуття, працелюбність, повагу до старших і любов до рідної землі, доброту, людяність, потребу в справжній дружбі, чуйність, милосердя у ставленні до близьких і чужих,осуд проявів жорстокості, байдужості, заздрощів, ненависті, недоброзичливості.. Викликати бажання наслідувати позитивні риси персонажів прочитаних оповідань та казок.

/Files/images/Сухомлинський 28.ru.gif

Чарівний казковий світ

«Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості - казки, народні оповідання.
05.10.2018 року в нашій бібліотеці проведено літературну подорож "Чарівний казковий світ" . Ця подорож дозволила нашим читачам не тільки зберегти віру у дива, але й засвоїти мудрість, що вкладає у неї цілий народ, або навіть і увесь світ.

/Files/images/bbloteka/Андерсен.jpg

Незабутня Квітка

Дивна, багато в чому трагічна доля випала маленькій симпатичній жінці, відомій американській студійній вокалістці, яку в 1998 році назвали найбільш упізнаваним голосом США. Її голос хоч раз почули понад 20 мільярдів людей, що в три рази більше за все населення планети. Ім'я цієї співачки Квітка Цісик. Звідки ж взялася чарівна українська квітка, яка знала таємний код української душі, в чужині, у самому центрі Нью-Йорка?
12.10.2018 року в шкільній бібліотеці учасниками музичного каскаду творчості відомої американської співачки з українською душею стали учні 8В та 10А класу.

/Files/images/цисик.ru.gif

Доля і музика

Ім’я української оперної співачки Соломії Крушельницької викликає чималий інтерес, адже її успіх та слава були просто неймовірними. Співати з нею на одній сцені вважали за честь Енріко Карузо, Тітта Руффо, Маттіа Баттістіні, Федір Шаляпін. Хто ж вона? Чим вона вражала сучасників? Поговоримо...
18.10.2018 року в бібліотеці з учнями 7 класу проведено бесіду-концерт «Доля і музика» (до 145-річчя від дня народж. української співачки С.Крушельницької).

/Files/images/Крушинська.ru.gif

Бути людиною

"...Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний. Виховуй у собі людину – ось, що головне. Інженером можна стати за п’ять років, вчитися на людину потрібно все життя» - така головна настанова великого педагога, людини з глибокою, чистою душею, щирим відданим серцем – Василя Олександровича Сухомлинського.
Тож давайте познайомимося ближче із творчою, натхненною, щирою, відданою особистістю, великим педагогом Василем Сухомлинським та його літературним спадком.
30.10.2018 року в шкільній бібліотеці з учнями 3 класу проведено літературну годину "Бути людиною".
Учні 3В класу підготували цікаву інформацію про життєвий шлях письменника та повчальні сценки за його творами.

/Files/images/Сухомлинський 30.ru.gif

Я хочу сказати своє слово...

2 листопада проведено годину спілкування з учнями 4 Б класу (кл. керівник Голополос Н.В.), присвячену 100- річному ювілею від дня народження відомого українського педагога та письменника В.О.Сухомлинсько.
Метою заходу було ознайомлення учнів з життям та творчим шляхом В.О. Сухомлинського, виховання інтересу до його творчості. Сподіваємося, що сьогоднішня зустріч навчить дітей бачити красу, що оточує нас, пере­давати словами побачене, сприятиме формуванню різносторонніх уявлень про природу, виховуватиме любов до рідного краю, бережливе ставлення до навколишнього сере­довища. Сприятиме формуванню у дітей почуття доброти до навколишніх людей, розуміння того, що людина - не просто частина природи, а найвище її створіння. Бути людиною треба вчитися все життя.
Учні 4 Б класу підготували повідомлення про біографію В. Сухомлинського, прочитали багато його творів і інсценізували їх. Проявили творчі здібності - намалювали ілюстрації до улюблених оповідань.
А учні 2 Б, 6 А і 7 А класів показали цікаві сценки за оповіданнями письменника.

/Files/images/Сухом.ru.gif

Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.