Незвичайні іменинники

3 жовтня шкільна бібліотека провела для учнів 5 Б класу бібліофреш незвичайних свят. Ми проводимо заходи, присвячені різним подіям: ювілеям письменників та книг, державним та народним святам. А три роки тому ми вирішили знайомити наших читачів з незвичайними святами. Сьогоднішня зустріч була присвячена незвичайним літнім іменинникам – молоку, шоколаду, торту, кавуну та чіпсам. Учні ознайомилися з історією та традиціями цих свят...

/Files/images/іменинники.gif

Мудрий фантазер, винахідливий казкар


10.03.19 року в читальній залі шкільної бібліотеки відбулаcя подорож літературною стежкою "Мудрий фантазер, винахідливий казкар". Учні 5 Б і В класів познайомились з творчістю російського і українського дитячого письменника, драматурга Юхима Петровича Чеповецького.
Без сумніву, вони вже встигли познайомитися, а більшість і полюбити його героїв Непосидька, М'якуша і Нетака. Дітейзахопили веселі історії про пригоди мишенятка Мицика та його вірного товариша — кота Кицика.
Юні слухачі дізнались, що знавець українського фольклору, Ю. Чеповецький написав п'єсу за мотивами української народної казки "Івасик та змій", за якою знято й мультфільм. За його творами з великим успіхом йдуть вистави в театрах ляльок та юного глядача.
Книжки Ю.П. Чеповецького навчать маленьких читачів дивитися на все з оптимізмом та знаходити вихід із будь-яких несподіваних ситуацій.

/Files/images/Літ. стежки.gif

Побачення з книгою наосліп

15.10.2019 року бібліотеці для учнів 2 класів шкільна бібліотека підготувала інтерактивну виставку «Побачення з книгою наосліп», де були представлені видання загорнуті в подарункову обгортку. А в них – цікаві казки, пригоди, оповідання. Кожен учасник імпровізованого книжкового побачення залишився задоволений своїм вибором....

/Files/images/наосліп.gif

ЇЇ величність - Книга

17 жовтня в шкільній бібліотеці проведено бібліотечний уікенд "ЇЇ величність - Книга".
Мета заходу: прищеплювати дітям любов до книги, до читання, поглибити знання дітей про прочитані казки, вірші, ознайомити з правилами зберігання книжок.
Діти слухали цікаву інформацію про книги, розповідали вірші, загадували й розгадували загадки, розповідали прислів'я про книги, дізналися багато цікавого про книжковий світ. Книги, запропоновані читачам, рекламувалися цікавими буктрейлерами.

Книга вчить, як на світі жить

24.10.2019 року в бібліотеці пройшла година спілкування «Книга вчить,як на світі жить» з учнями 4 В класу (кл.керівник Челомбітько Я.В.).
Учні підготували цікаві повідомлення про писемність від давніх часів до сьогодення. Із задоволенням відгадували загадки і пояснювали прислів’я про книгу. Розповідали про улюблених книжкових героїв.
Захід проходив в доброзичливій атмосфері. Цікавим доповненням була яскрава презентація, яка познайомила учнів з буктрейлерами книг, які є в нашій бібліотеці.

Бібліотекар на годину

25.10.2019 року в межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек провели дублер-шоу "Бібліотекар на годину".Приміряли на собі професію бібліотекаря учениці 7 А класу Єлизавета Брюховецька та Богдана Кльована.Дівчата обслуговували читачів : приймали та видавали книги а наймолодшим читачам допомагали з вибором цікавої книги на осінні канікули.

"Самостійна, незалежна,

і багата, і безмежна мова українська"

08.11 2019 року до Дня української писемності та мови (9 листопада) бібліотекарі спільно з ОБД підготували годину мовознавства "Самостійна, незалежна, і багата, і безмежна мова українська". Учні дізналися про витоки української писемності та мови, про красу та велич рідної мови. Також познайомили читачів з новинками від сучасних українських письменників для дітей та вшанували пам'ять нашого першого історика і літератора – Нестора-літописця.
Учні швидко та правильно відповідали на запитання вікторини, складали слова в алфавітному порядку, добирали антоніми та синоніми, відгадували загадки та прислів'я.
Кожен українець повинен любити, поважати та вдосконалювати нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.
Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.