Світова література— Вікіпедія Світова література(або всесвітня література) — сукупність літератур усіх народів світу від давнини до сьогодення. Зародження літератури в кожній...Далее » Источник:Wikipedia

O:Світова література. Фрагмент уроку, 5 клас - YouTube www.youtube.com/watch?v=4phIPKZsYSk 29 січ. 2012...Фрагмент уроку у Довгопристанській школі І-ІІІ ст. Миколаївщина, Україна.Далее »

O:Світова література. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА zarlit.com/zno/Світова література. Комплексна ... ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА ЯК МИСТЕЦТВО СЛОВА. ... Антична література — колиска європейських літератур .Далее »

O:PDF, 0151 Мб - Міністерство освіти і науки України old.mon.gov.ua/files/normative/2015-05-13/3955/nmon_518...13 трав. 2015...окремих предметів», замінивши слова «Світова література» словами. « Зарубіжна література» у відповідному відмінку. 2. Управлінню...Далее »

Мировая литература, школьная программа в Украине. |Світова...www.livelib.ru/selection/15308 Мировая литература, школьная программа в Украине. |Світова література, шкільна програма в Україні. Версия для печати · Мировая литература...Далее »

Світова література6 клас » Допомога учням 8next.com/wlit6/ А всі пригоди, які він пережив, навіть важко уявити. Щоб пройти ці всі випробування, треба бути відважною. Категорія :Світова література6 клас...Далее »

готуємось до ЗНО зсвітової літератури- ВРЦОЯОvintest.org.ua/redy_word_lit.aspxВідповіді до завдань тесту зісвітової літератури2014 року (додаткова сесія). ... зовнішнього незалежного оцінювання 2014 ріку зісвітової літератури...Далее »

Зарубіжна література(Хрестоматія) Ковбасенко Ю.І...- EX.ua www.ex.ua/172565755 окт 2012...Название: Зарубіжналітература(Хрестоматія)(підручник) Авторы: Ковбасенко Ю.І., Ковбасенко Л.В. Издательство: м.Київ, "ГРАМОТА"...Далее »

Університет/Львів/Франко/Іноземні мови/Світова література www.lnu.edu.ua/faculty/inomov.new/ukrainian/file55.htm Світова літературав літературознавчому дискурсі ХХІ сторіччя. Керівник ... Кафедрасвітової літератури(перша назва – кафедра західноєвропейської...Далее »