/Files/images/F2Femblem.jpg

З 2012 року Євроклуб школи працює в міжнародній програмі “Face to Faith”.

“Face to Faith” – це глобально-шкільна програма від організації “Tony Blair Faith Foundation”, активно діюча у великій кількості шкіл у країнах по всьому світу. Розроблена для учнів 12-17 років, “Face to Faith” дає змогу безпосередньо спілкуватися учням із своїми однолітками, дізнатися багато цікавого про життя, цінності, вірування та культуру в інших країнах від ровесників, розповісти про себе та свої цінності та проявити голос, який буде почутий у всьому світі.

Учні мають доступ до взаємного спілкування через супроводжені експертами відео-конференції та безпечне коло електронного спілкування (online community).

Спілкування відбувається виключно англійською мовою, тому учні мають надзвичайну можливість покращити знання англійської мови, знайти друзів та навчитися вести конструктивний діалог з однолітками інших країн.

“Face to Faith” допомагає вчителям у забезпеченні багато-вибіркових, високоякісних, привабливих та відповідних навчальних матеріалів для підготовки своїх учнів до діалогу.

“Face to Faith”.