ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ №156
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ШКІЛЬНИЙ ЄВРОПЕЙСЬК
ИЙ КЛУБ

Статут Євроклубу.

1. Шкільний Євроклуб “Step by Step”.

/Files/photogallery/IMG_0710.jpg
1.1. Шкільний Євроклуб є навчально-просвітницькою організацією, що ставить собі за мету поширення європейської культури, ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям і т.д.
1.2. Шкільний Євроклуб та підвладні йому відділи мусять поширювати також загальнолюдські цінності та виховувати в учнів демократичний та толерантний світогляд.
1.3. Шкільний Євроклуб не має за мету пропаганду серед учнів ідеї вступу України до ЄС.
1.4. Шкільний Євроклуб не має права поширювати свої ідеї примусовим шляхом.

2. Вибори та засідання.

2.1. Вибори (посадові) відбуваються шляхом відкритого голосування під час засідань. Голосувати мають право всі присутні, незалежно від будь-яких ознак та вподобань. Право голосу не мають тільки особи, що не досягли віку 10 років.
2.2. Вибори (зовнішні) являють собою загальношкільне обговорення певного питання, пов’язаного зі шкільним життям. Відбуваються шляхом таємного голосування (бажаючи висловлюють свої думки на папері та кидають їх у спеціально виготовлені урни). Результати вивішуються на інформаційному стенді Євроклубу. Голосують всі бажаючи учні, вчителі і працівники школи.
2.3. Засідання шкільного Євроклубу відбуваються раз на тиждень у визначений час у визначеному місці на території школи (штабі Євроклубу) або, за необхідністю, за її межами.

3. Президент шкільного Євроклубу.

3.1. Президент шкільного Євроклубу обирається раз на рік постійними членами Євроклубу під час чергових засідань.
3.2. Президент шкільного Євроклубу є його представником на всіх позакласних заходах, відповідальний за дії членів Євроклубу під час візитів до інших євроклубів міста Харкова. Президент має бути обізнаним у питаннях, описаних в п.1.1. Статуту шкільного Євроклубу, розумітися у правових питаннях, що розглядаються в Євросоюзі. Президент має бути організованим, відповідальним, ініціативним, дисциплінованим, інтелігентним у спілкуванні з членами Євроклубу та іншими особами.
3.3. Президент Євроклубу може бути усунений з посади за власним бажанням (окрім напружених періодів) або примусово (за регулярні прогули, уникнення своїх обов’язків, недостойну поведінку, створення негативної репутації шкільному Євроклубу і т.д.).

4. Керуючий склад.

4.1. Керуючи склад шкільного Євроклубу складається з координатора, президента шкільного Євроклубу, віце-президента, секретарів, піар-менеджерів, редакторів, скарбника і.т.д.
4.2. Склад і посади можуть змінюватися при необхідності їх скасування або реформування з внесенням відповідних змін до Статуту шкільного Євроклубу.
4.3. Особи, зазначені в п.4.1. виконують доручення адміністрації школи, координаторів, президента, віце-президента, кооперують між собою.
4.4. Особи, зазначені в п.4.1. обираються і залишають свій пост аналогічно до п.3.1. і п.3.3. Статуту шкільного Євроклубу.

5. Символіка.

5.1. Символіка шкільного Євроклубу включає герб, девіз і гімн, схвалені членами шкільного Євроклубу.
5.2. Всі елементи символіки шкільного Євроклубу створюються за участі редколегії шкільного Євроклубу. Нові ідеї та пропозиції щодо змін або редагування символіки надсилаються до президента шкільного Євроклубу і після цього обговорюються з редколегією та з урахуванням п.5.4. Статуту шкільного Євроклубу.
5.3. Символіка шкільного Євроклубу є його постійним та неодмінним атрибутом.
5.4. Будь-які зміни допускаються лише при обставинах, коли символіка шкільного Євроклубу втратила свій зміст або дуже застаріла.

6. Зміни в Статуті шкільного Євроклубу.

6.1. Зміни до Статуту шкільного Євроклубу можуть бути внесені в будь-який момент за згодою членів Євроклубу.
6.2. Пункти 1.3. та 1.4. редагуванню не підлягають.

8. Хто є членом шкільного Євроклубу.

8.1. Членами шкільного Євроклубу можуть бути всі бажаючи учні 5-11 класів.

/Files/images/8.png

Кiлькiсть переглядiв: 822