Конференція зі школою JM International School з Індії в межах міжнародної програми “Generation Global”.

22 грудня 2016 рокувідбуласявідео конференція зі школою JM International School з Індії в межах міжнародної програми “Generation Global”. Зустріч проводилась в приміщенні шкільної бібліотеки за сприяння Євроклубу “Step by Step”. Старшокласники з 9-10-х класів спілкувалися з однолітками англійською мовою, обговорюючи школу, свята та що впливає на них найбільше в щоденному житті. Дуже цікаво було дізнатися про те, які свята є важливими для школярів Індії і як вони їх святкують. Учні мали можливість поставити питання і дізналися багато цікавого про культуру та традиції Індії.

/Files/images/Леся 1.gif

Навчальна подорож групи учнів та вчителів ХСШ №156 до міста Ведемарк (Федеративна Республіка Німеччина).

З 20 по 25 серпня 2016 року відбулася навчальна подорож групи учнів та вчителів ХСШ №156 до міста Ведемарк (Федеративна Республіка Німеччина). Це була третя зустріч учасників тристороннього шкільного обміну в межах роботи шкільного Євроклубу “Step by Step”.

Проект мав на меті налагодження співпраці між учнями шкіл Німеччини (м. Ведемарк), Польщі (м. Краків) та України (м. Харків) у межах партнерської угоди, а також міжкультурний обмін досвідом та думками щодо минулого, теперішнього та майбутнього. В проекті взяли участь учні 11-х класів та вчителі англійської та німецької мов з кожної країни. Нашу школу представляли заступник директора з НВР Остапчук А.Н., вчитель англійської мови, координатор Євроклубу Панова О.Є. та вчитель німецької мови Суслик І.О.

Ведемарк знаходиться недалеко від міста Ганновер, де ми провели цілий день, ознайомлюючись з історією та архітектурою цього величного міста. Надзвичайним було відвідання мерії міста та Королівських садів Herrenhausen.

Наші партнери, школа IGS Wedemark – нова і сучасна, з великим стадіоном та спортивними залами, лабораторіями та майстернями. Нашим учням надали можливість відвідати декілька уроків та познайомитись з системою освіти Німеччини зсередини. В останній день для них було проведено уроки драматичного мистецтва і всі діти взяли участь в міні-спектаклях, які ставили самі.

Продовжуючи роботу за темою проекту, ми відвідали меморіал Bergen-Belsen, де дізналися про жахливі сторінки життя людей в цьому концтаборі під час Другої Світової війни та зустрілися з онукою одного з колишніх в’язнів.

Незабутньою стала й подорож до величезного Heide Park,тематичного парку атракціонів, де українські, польські та німецькі учні провели цілий день разом.

Дуже особливим було перебування українських та польських учнів та вчителів в німецьких сім’ях. Діти мали можливість постійного спілкування англійською та німецькою мовами, знайомства з культурою та звичаями німецьких родин.

Програма зустрічі була надзвичайно насиченою. Організатори зробили все, щоб гостям сподобалося перебування в їхньому рідному місті і ми, звичайно, дуже вдячні за це.

Цей проект закінчено, але всі учасники обміну підтримують зв’язок, спілкуються онлайн та чекають на нову зустріч поза межами школи із незабутніми спогадами про Німеччину.

/Files/images/Польша.ru (3).gif

Подорож групи учнів та вчителів ХСШ №156 до міста Краків (Республіка Польща).

З 14 квітня 2016 року по 24 квітня 2016 року відбулася подорож групи учнів та вчителів ХСШ №156 до міста Краків (Республіка Польща). Це вже друга зустріч учасників тристороннього шкільного обміну в межах роботи шкільного Євроклубу “Step by Step”.

Проект має на меті налагодження співпраці між учнями шкіл Німеччини (м. Ведемарк), Польщі (м. Краків) та України (м. Харків) у межах партнерської угоди, а також міжкультурний обмін досвідом та думками щодо минулого, теперішнього та майбутнього. В проекті беруть участь учні 10-х класів та вчителі англійської та німецької мов з кожної країни. Нашу школу представляли заступник директора з НВР Остапчук А.Н. та вчитель англійської мови Панова О.Є..

В перший день відбулася зустріч з директором школи, родинами польських учасників та представниками громади. Учні провели цілий день в сім’ях та дізнались багато цікавого про життя в Польщі. Під час перебування у Кракові вони мали змогу ознайомитись з головними пам’ятками та відвідати музеї міста.

Темою проекту є Голокост, саме тому велика частина подорожі була присвячена вивченню життя та історії єврейського народу в Кракові. Було проведено декілька майстерень, під час яких ми дізнались про долі людей, що вижили в концтаборі Аушвіц-Біркенау, одному з найбільших концтаборів, що існував з кінця травня 1940 до кінця 1949 року біля міста Освенцим. Після цього учні відвідали концтабір.

Крім цього, учасники проекту відвідали школу, де навчаються наші польські партнери (Niepubliczne Gimnazjum i Liceum im. M. Reja w Krakowie) та змогли попрацювати на уроках. Для наших учнів, майбутніх студентів, було проведено презентацію та заняття з вивчення польської мови в найстарішому університеті Кракова. Також, ми відвідали соляну копальню в місті Величка — родовище кам'яної солі, яке розроблялося з XIII по XX століття. В останній день перебування справжнім відкриттям став парк досліджень ім. Станіслава Лема, де діти змогли побачити та дослідити різні фізичні явища.

Програма зустрічі була надзвичайно насиченою. Організатори зробили все, щоб гостям сподобалося перебування в їхньому рідному місті і ми, звичайно, дуже вдячні за це.

Робота в проекті продовжується і всі учасники обміну підтримують зв’язок, спілкуються онлайн та чекають на нову зустріч.

/Files/images/3e3574b781c93822d1d7b1c28ed9a1a9.gif

Зустріч 10-х класів з волонтером Christopher Ghyas з Канади.

17 березня 2016 рокув межах роботи Євроклубу відбулася зустріч 10-х класів з волонтером Christopher Ghyas з Канади. Спілкування англійською мовою, ігри та дружня атмосфера - все, що потрібно для цікавого навчання. І учні, і Крістофер залишилися дуже задоволеними. Очікуємо на нові зустрічі!

/Files/images/93798806.gif

Зустріч керівників-лідерів шкільних Євроклубів у Представництві ЄС

25 та 26 лютого 2016 рокув Києві відбулася зустріч керівників-лідерів шкільних Євроклубів у Представництві ЄС. Координатор нашого Євроклубу "Step by Step" Олеся Євгенівна Панова разом з іншими координаторами з різних куточків України відвідала Представництво ЄС в Україні та поспілкувалася з радником з питань преси та інформації Представництва ЄСВікторією Давидовою.На зустрічі обговорювались питання діяльності та співпраці Євроклубів, їх залучення до святкування Днів Європи в Україні в 2016 році та плани на майбутнє.

/Files/images/93646627ae462a1348207642a9e6b28c.gif

Освітня подорож до Республіки Польща

З 31 жовтня по 08 листопада 2015 року відбулася подорож групи учнів та вчителів Харківської спеціалізованої школи №156 до м. Кшижова, Нижня Сілезія (Республіка Польща). Учні 10-А, 10-Б, учениця 6-А класу та вчителі іноземних мов Остапчук А.Н., Панова О.Є. та Суслик І.О. беруть участь у міжнародному тристоронньому проекті, який ініційований та фінансується міжнародною організацією «Німецько-польське співробітництво молоді» та Фундацією спільного порозуміння в Європі «Кшижова». Організований в рамках роботи шкільного Євроклубу, цей проект має на меті налагодження співпраці між учнями шкіл в Німеччині, Польщі та Україні в межах партнерської угоди, підписаної трьома школами з м. Ведемарк (Німеччина), м. Краків (Республіка Польща) та м. Харків (Україна). Перша зустріч відбулася в чудовому місті – міжнародному центрі зустрічей молоді «Кшижова». Одинадцять талановитих учнів та вчителів з кожної країни працювали над руйнуванням стереотипів, налагодженням порозуміння та вмінням знаходити компроміс. Всі учні були поділені на групи, які складалися з трьох представників різних країн. Під час інтерактивних занять учні покращували знання англійської та німецької мов та вчилися вести конструктивний діалог.

Також учасники відвідали місто Вроцлав та познайомились з надзвичайними людьми, які відіграють важливу роль в житті міста. Зокрема, вони мали чудову нагоду пройти сходами найстарішого університету міста Вроцлав і зустрітися з ректором, який є душею і серцем цього навчального закладу.

Робота в проекті продовжується і учасники з нетерпінням очікують на нові зустрічі зі своїми друзями.

/Files/images/a559a8fa7711dce9e5d90015a6c32cb2.gif

Відео-конференція між учасниками українсько-польсько-німецького проекту

25 вересня 2015 року в шкільній бібліотеці відбулася відео-конференція між учасниками українсько-польсько-німецького проекту в межах міжнародної програми тристоронніх шкільних обмінів за підтримки організації «Польсько-німецька співпраця Молоді» та громадської організації «Європейський діалог». Під час відео-конференції 10 учнів 10-А та 10-Б класів познайомились з учасниками проекту з Польщі та Німеччини та представили себе.

/Files/images/конференция.gif


Навчальний тренінг в межах навчальної програми eTwinning від Європейської Комісії

24 та 25 вересня 2015 рокуу м.Дніпропетровськ відбувся навчальний тренінгв межахнавчальної програмиeTwinningвідЄвропейської Комісії, в якому взяла участь вчитель англійської мови та координатор шкільного Євроклубу "Step by Step" Панова Олеся Євгенівна. Наша школа розпочала роботу в проекті з цього року. Започаткована в 2005 р., програма дає можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

/Files/images/20150924_165449_resized.jpg


День Європейських мов

25 вересня 2015 року у ХСШ №156 відбулося святкування Дня європейських мов. У вестибюлі учнів зустрічали написи з привітаннями англійською, німецькою, французькою, італійською, польською, іспанською та українською мовами. Так само по всій школі учні могли побачити й вивичити вирази: "Як справи?", побажання "Гарного дня!", а у їдальні "Смачного!" та "Дякую!". Під час святкування діти спілкувалися різними мовами та зробили вітальні фото-листівки для друзів з інших міст України.

/Files/images/a78e77a31db9289edc7cb042c3f613f7.gif

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.