ЗАХОДИ по Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області щодо запобігання поширення коронавірусу СOVID-19

Шановні батьки, дорогі діти!

Життя людини - найвища цінність! Здоров'я - найголовніший скарб людини, адже саме від нього залежить наше життя. Ми бажаємо здоров’я один одному: воно було, є та завжди буде головною умовою людського щастя.

Усім дітям, які залишаються вдома, я хочу подякувати за почуття відповідальності. Залишаючись вдома, ви не піддаєте ризику ні себе, ні вашу родину, ви допомагаєте непоширенню вірусу в нашому рідному місті Харкові!

Шановні батьки, не виходьте з дому без нагальної потреби! Зателефонуйте своїм батькам, самотнім родичам похилого віку, привезіть їм усе необхідне, аби звести до мінімуму їхнє перебування на вулиці, яка є для них зоною підвищеного ризику.

Людська байдужість – це загроза усій країні! Разом ми впораємося з будь-якою проблемою!

Бажаю вам міцного здоров’я та довголіття! Не дайте вірусу жодного шансу зруйнувати ваше право бути здоровим!

Директор школи Остапчук А. Н.

Що потрібно знати про короновірус? (офіційний сайт)

/Files/images/корона.jpg

/Files/images/епідемія.png

“Дізнайся про свою силу”: МОЗ України та телеканал ПЛЮСПЛЮС запустили ролики для дітей

Про короновірус

Про коронавірус

****************************************************

як захиститися від коронавірусу

як захиститися від коронавірусу як захиститися від коронавірусу

ШТРАФ ДО 34 ТЫСЯЧ ЗА НАРУШЕНИЕ КАРАНТИНА: В ХАРЬКОВЕ ПОЛИЦИЯ ПАТРУЛИРУЕТ УЛИЦЫ

Обращение Кернеса Г.А.

Уважаемые харьковчане!

Прошедшие выходные показали, что многие из горожан не понимают, насколько в Украине серьезная ситуация с COVID-19. Парки, скверы и другие зоны отдыха были переполнены. Люди большими компаниями гуляли с детьми, жарили барбекю и шашлыки, развлекались и отдыхали.

В условиях карантинных мероприятий, вопреки которым в Украине с каждым днем растет заболеваемость коронавирусом, когда мы уже имеем в стране 10 смертельных случаев, прошу вас ради сохранения вашего же здоровья максимально ограничить свои передвижения вне дома.

Наши больницы за деньги города и социально ответственного бизнеса доукомплектовываются всем необходимым - от аппаратов искусственной вентиляции легких до "золотого стандарта" определения заболевших - ПЦР-тестов на CОVID-19. Мы закупили один миллион масок, которые на днях бесплатно раздадим горожанам.

Для людей старшего возраста, которые находятся в самой большой зоне риска, городские власти и подготовленные нами волонтеры готовы оказать любую необходимую помощь. В частности - купить и доставить на дом еду и медикаменты, выгулять вашу собаку и многое другое. Те, кому необходима такая поддержка - звоните прямо мне по моему личному телефону 067 579 47 47.

Жесткая самоизоляция, усиленные меры личной и общественной гигиены, ограничение передвижений вне дома с одной стороны и подготовленность властей Харькова к возможной вспышке коронавируса с другой - помогут нам всем вместе с наименьшим количеством заболевших пережить время карантинных мероприятий.

Прошу вас услышать этот мой призыв. Желаю всем здоровья и здравого смысла, чтобы в этой непростой ситуации не подвергать себя опасности быть зараженным.

‼️У TikTok та Instagram з’явилися акаунти “Коронавірус інфо”

Щоб привернути увагу молоді до запобіжних заходів і боротьби з COVID-19, у соціальних мережах TikTok та Instagram з’явилися акаунти “Коронавірус інфо” (@coronainfoua). Там уже запустили челендж #мийруки.

Акаунти авторизовані МОЗ України.

Наразі близько 15% усіх хворих на COVID-19 в Україні – люди віком від 11 до 30 років. Це свідчить про те, що частина молоді не дослухається до рекомендацій МОЗ України щодо запобіжних заходів від інфікування коронавірусом. Водночас, за результатами опитування проекту U-Report від ЮНІСЕФ, близько чверті молоді не знає чіткого алгоритму дій при появі симптомів, характерних для коронавірусної інфекції.

⚠️МОЗ закликає українців бути відповідальними, дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, регулярно мити руки з милом, а при появі перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонувати сімейному лікарю. Підписуйтесь на акаунти “Коронавірус інфо” у TikTok та Instagram та долучайтесь до челенджу #мийруки. Записуйте власні відео та закликайте знайомих піклуватися про своє здоров’я.

Ці прості процедури мають стати головним трендом весни.

***************************************************************************************************************************************************************************************

/Files/images/алгоритм.jpg

Уряд посилить заходи безпеки для боротьби з коронавірусом
Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 квітня 2020 року о 15:10