Працівниками психологічної служби ліцею проведено захід для учнів 7-х та 8-х класів «Міжнародний день протидії булінгу»

Працівниками психологічної служби ліцею проведено захід для учнів 7-х та 8-х класів "Міжнародний день протидії булінгу".

Мета заходу: ознайомити з поняттям булінгу, його видами та проявами; пошук шляхів виходу зі складної ситуації; формування відповідальної та безпечної поведінки; виховання почуття власної гідності, емпатії.

Під час заходу були розглянуті питання: чому це важливо; поняття та типові ознаки булінгу; чим булінг відрізняється від конфлікту; що є доказом булінгу;що відбувається після того, як поліцію повідомлено про факт булінгу; адміністративна відповідальність; пам'ятка як не стати жертвою кібербулінгу; поради учням; як діяти батькам у випадку булінгу; куди треба звертатися за консультацією.

Учні 7-х та 8-х класів виконали завдання практичного блоку: розгадали ребус, кросворд "Зупинимо булінг разом!"; виконали вправу "Види булінгу"; переглянули соціальний відеоролик "Стоп булінг" та "Мультфільм про булінг".