Учні 5-9 класів Харківського ліцею № 156 долучилися до Всеукраїнського уроку єдності за підтримки національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» МКІП та Суспільного мовлення

6 жовтня 2023 року учні 5-9 класів Харківського ліцею №156 долучилися до Всеукраїнського уроку єдності за підтримки національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» МКІП та Суспільного мовлення. Діти дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі та як розумно споживати інформацію і не вестися на маніпуляції. Учні змогли підвищити рівень своєї стійкості до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення.

Тема єдності та медіаграмотності і під час війни, і у мирний час, безперечно, є актуальною. Про єдність треба говорити, думати і постійно працювати над цим. Тож, цей урок - чудова нагода для учнів, батьків, учителів обʼєднатися в символічному акті для того, щоби розвивати навички критичного мислення й медіаграмотність.

/Files/images/novini_2023/IMG-a24b9cb4f499c3a4f12247e5ac29bf14-V.jpg