Психологічною службою ліцею проведено перший тренінг з педагогічними працівниками закладу за програмою «Коли світ на межі змін» у рамках реалізації соціального проєкту ГО «ГЛОБАЛ» «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл».

Мета 1 заняття "Концепція школи, чутливої до психічного здоров’я":

- допомогти удосконалити знання і навички у підтримці психічного здоров’я дітей та молоді;

- з'ясувати складові концепції школи, чутливої до психічного здоров’я;

- розглянути наявні в українській освітній практиці матеріали (програми, курси, проєкти тощо), які можуть бути використані на етапі становлення та розвитку школи такого формату;

- окреслити потенційні рішення, які можна використовувати у діяльності вже сьогодні з метою покращення психічного добробуту всіх учасників освітнього процесу.

Вчителі виконали вправи: "Речі, які наповнюють мою чашу", "Сильні крила", "Дякую собі", рефлексію "Три обличчя".

ГО#GoGlobal