Ондайн урок від організації AIESEC на тему "Здоров'я - найбільша цінність!"

Минулого тижня у нашій школі було проведено урок від організації AIESEC на тему "Здоров'я - найбільша цінність!"

AIESEC - це міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем.

На занятті були присутні учні декількох класів - майже сто дітей змогли долучитись та дізнатись, що таке імунітет, чому нам важливо бути здоровими та як запобігати різним хворобам!

Наступного тижня наші учні зможуть відвідати онлайн-заняття на інші цікаві теми, тож бажаємо їм уважно слухати та із задоволенням вчитись!