/Files/images/0101.gif

/Files/images/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif

/Files/images/psihologichna_slujba/zobrajennya/Постельняк Софія.jpg

Кращій учень закладу освіти 2020-2021року

Козинюк Денис має високі навчальні досягнення з усіх навчальних предметів. Денис є призером: ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математика – ІІІ місце; ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики – ІІІ місце; у складі збірної команди «Шість ступенів свободи» посів ІІІ місце у ХХVІІІ міському турнірі юних фізиків. Козинюк Денис також має сертифікати учасника Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»з відмінним результатом (2017,2018, 2019).Козинюк Денис отримавсвідотство про здобуття базової середньої освіти з відзнакою. Козенюк Денис закінчив КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтва №3» за програмою «Художнє мистецтво», є лауріатом багатьох міських, обласних та міжнародних конкурсів з класичної гітари. Денис бере активну участь у житті класу та школи, єголовою дитячої організації 10-Б класу. Козинюк Денис з дитиною-інвалідом по зору.Денискористується повагою та авторитетом серед учнів та вчителів школи.

/Files/images/Козинюк.jpg

Кращій учень закладу освіти 2019-2020року

Фролов Ярослав є переможцем: ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів (історія) – ІІ місце; І (міжшкільного) етапу ХХI Всеукраїнського турніру юних істориків – ІІ місце; І (міжшкільного) етапу ХVI Всеукраїнського турніру юних правознавців – ІІІ місце; І (районного) етапу ХІІI міського турніру юних журналістів – ІІ місце; І (районного) етапу ХI міського турніру юних географів – ІІ місце; ІІ (міського) етапу ХІІI міського турніру юних журналістів для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м.Харкова – ІІ місце; у складі зборної команди «Лідер» за ІІ місце у ХV Всеукраїнському турнірі юних журналістів (м.Суми); у складі зборної команди «Лідер» м.Харкова за перемогу в номінації «Найкраща команда гри» на ХV Всеукраїнському турнірі юних журналістів (м.Суми); за особисту перемогу в номінації «Пан аргументованість» на ХV Всеукраїнському турнірі юних журналістів (м.Суми). Фролов Ярослав також має інші досягнення: Сертифікат учасника ІІ регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації у складі збірної команди «Депутатський корпус»; Диплом лауріата відкритого міського фестивалю авторської та тиристичної пісні «Стежинка – 2018» в номінації «Кращій автор» (листопад 2018); Подяку за участь у відкритому міському фестивалі авторської та туристичної пісні «Стежинка – 2018» (листопад 2018). Фролов Ярослав бере активну участь у житті класу та школи. Ярослав голова дитячої організації 10-Б класу.

/Files/images/156 Фролов Я.А._9x13.JPG

Кращій учень закладу освіти 2018-2019 року

Бердник Марія має високі навчальні досягнення з усіх навчальних предметів. За2017/2018навчальний рік нагороджена Похвальним листом «За високі досягнення в навчанні». Отримує свідотство про базову середню освіту з відзнакою. Бердник Марія є переможцем: ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів (німецька мова) – ІІІ місце; І (районного) етапу ХVI Всеукраїнського турніру юних біологів – ІІІ місце. Бердник Марія має видатні досягнення з шахів: І місце в чемпіонаті Харківської області з шахів серед жінок (2018 р.); ІІ місце в чемпіонаті України з класичних шахів серед дівчат до 18 років (м. Краматорськ 31.03.2018р); І місце в чемпіонаті України з класичних шахів серед дівчат до 16 років (м.Вінниця 7-18.03.2018р.); ІІ місце в чемпіонаті України із швидких шахів серед дівчат до 16 років (м.Вінниця 7-18.03.2018р.); ІІ місце в чемпіонаті України з блискавичних шахів серед дівчат до 16 років (м.Вінниця 7-18.03.2018р.); Диплом індивідуального юнацького чемпіонату Європи з шахів. м.Мамая, м.Константа, Румунія 4-15 вересня2017року; Диплом відкритого жіночого чемпіонату Європи з шахів, ІІІ місце; Диплом за І місце у фіналі чемпіонату України з класичних шахів серед дівчат до 16 років (м.Вінниця, березень 2017р.); Диплом за І місце в чемпіонаті України з шахів серед дівчат до 14 років- фінал (10.02.2017р.). У2017році на чоловічому півфіналі чемпіонату України з шахів виконала норму майстра спорту з шахів України, звання в стадії присвоєння. У2017/2018навчальному році Бердник Марія є учасником районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Фізична культура та спорт».Бердник Марія бере активну участь у житті класу та школи. Маріяголова дитячої організації9-Вкласу.

/Files/images/Бердник М.JPG