Шановні батьки, дорогі діти!

Життя людини - найвища цінність! Здоров'я - найголовніший скарб людини, адже саме від нього залежить наше життя. Ми бажаємо здоров’я один одному: воно було, є та завжди буде головною умовою людського щастя.

Усім дітям, які залишаються вдома, я хочу подякувати за почуття відповідальності. Залишаючись вдома, ви не піддаєте ризику ні себе, ні вашу родину, ви допомагаєте непоширенню вірусу в нашому рідному місті Харкові!

Шановні батьки, не виходьте з дому без нагальної потреби! Зателефонуйте своїм батькам, самотнім родичам похилого віку, привезіть їм усе необхідне, аби звести до мінімуму їхнє перебування на вулиці, яка є для них зоною підвищеного ризику.

Людська байдужість – це загроза усій країні! Разом ми впораємося з будь-якою проблемою!

Бажаю вам міцного здоров’я та довголіття! Не дайте вірусу жодного шансу зруйнувати ваше право бути здоровим!

Директор школи Остапчук А. Н.

Що потрібно знати про короновірус? (офіційний сайт)

/Files/images/корона.jpg

/Files/images/епідемія.png

“Дізнайся про свою силу”: МОЗ України та телеканал ПЛЮСПЛЮС запустили ролики для дітей