/Files/images/biblioteka_2015/2.jpg

2020/2021 навчальний рік - «ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА ТА ЕКОЛОГІЧНА ПРСВІТА УЧНІВ»

Шкільна бібліотека як структурний підрозділ закладу загальної середньої освіти і важливий складник його освітнього простору посідає важливе місце у системі екологічного виховання учнів. Головними пріоритетами її діяльності є виховання екологічної свідомості, екологічної культури молодих громадян України.
Шкільні бібліотеки постійно шукають нові форми роботи, які допомагають вихованню творчих особистостей, розвитку екологічної культури сучасних учнів. Для того, щоб організувати цю роботу ефективно, бібліотека повинна постійно вивчати інформаційні потреби користувачів у екологічній тематиці, формувати інформаційні ресурси з екології та суміжних наук, організовувати обслуговування запитів користувачів на основі сучасних інформаційних технологій.
Головна мета Всеукраїнського місячника привернення уваги до екологічних проблем і активізація роботи бібліотеки з екологічної просвіти
підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу.
У місячнику братимуть участь шкільні бібліотекарі, учні, класні керівники, вчителі-предметники, батьки.
ЕКОВИСТАВКА КНИГ, ПРИДБАНИХ ЗА "МАКУЛАТУРИНГ 2019/2020".
ДЯКУЄМО УЧНЯМ ТА БАТЬКАМ !
Підсумки акції "Подаруй книгу шкільній бібліотеці книгу - 2020": 164 книги різноманітної тематики поповнили фонд шкільної бібліотеки:
ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ ФАНТАСТИКИ
"МАКУЛАТУРИНГ" ДОПОМАГАЄ ОНОВЛЮВАТИ ФОНД
ЦІ КНИГИ - ДАРУНКИ ВІД КЛАСІВ : 5 А (КЛ.КЕРІВНИК ПАНОВА О.Є.), 6 В (КЛ. КЕРІВНИК ГАЛАЙКО М.Є.), 8-В (КЛ. КЕРІВНИК ВЛАДІМІРОВА І.А).
ДЯКУЄМО!!!
ТОП-5 ЩЕДРИХ ДАРУВАЛЬНИКІВ
ЗАЯРНИЙ ГЛІБ (3 Г), ПРОТАНСЬКА ОЛЕСЯ (5 А), САХНО АНАСТАСІЯ (10 Б)
ЗАЙЦЕВ АРТЕМ (6 Б) ТАРАСОВ СВЯТОСЛАВ (3 Г)